Audi A4
Avant 1.4 TFSI S-Line | Pano | Trekhaak | Massage | RS Seats | 20''inch
Direct kopen, basisprijs: € 25.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.950,-
LEASEPRIJS: € 427,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 1.4 TFSI S-Line | Pano | Trekhaak | Massage | RS Seats | 20''inch |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 juni 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 95.479 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-569-JP |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.390 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Luxe lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone
- Akoestische glas in de voorportieren
- Anti-diefstal alarmsysteem
- Audi Connect diensten
- Audi smartphone interface
- Audi sound system
- Audi virtual cockpit
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- City-pakket
- Comfortsleutel
- Connected services
- Dab
- Dakreling, zwart
- Decoratielijsten, aluminium Ellipse
- Decoratielijsten, hout klavierlak zwart
- Digitale radio ontvangst
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Koplampreinigingsinstallatie
- Lendensteunen vóór, elektrisch verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht- en regensensor
- Matrix LED-koplampen
- Matrix led koplampen
- MMI navigatie plus
- Multifunctioneel stuur, in leder
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar
- Parkeerhulp plus
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Sierlijsten, blank
- smartphone integratie
- Spiegel-pakket
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor
- Stoelen, vóór verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Velgen, gegoten lichtmetaal Audi Sport 8,5J x 19 "5-V-spaak"-design
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Wegrijassistent
- WiFi